Comeback se vytahuje

Čas od času neuškodí trochu vysadit a užít si bezmyšlenkovitě trochu té zábavy. Každý má poté trochu jinou představu, kde tu zábavu hledat. Někdo raději volí akčnější zájmy, jiný rád usedne k obrazovce. Pokud se řadíte k té druhé skupině lidí, dozajista jste již zaznamenali další nasazení Comebacku do prázdninového schématu. To lze brát za výtečnou novinku, jelikož tento sitkom se opravdu povedl a pokud dovolíme svému mozku na chvíli vypnout, tak si můžeme užít originální skeče, které nám tento seriál nabízí. Ale jak bylo poznamenáno, podmínkou je dát logice dovolenou a užívat si nekončící přetahování Tomáše s Květošem.

Tato rivalita začala již v dětství, kdy tihle dva chodili na ryby. A ať chytil Tomáš sebevětší rybu, Květoš vždycky musel mít větší. Není se tak čemu divit, že u Tomáše vznikl jistý komplex a když nyní poslouchá, jak se Květošovi náramně daří, tak má tendenci si přikrášlit i svou realitu. V Tomášově podání jsou všichni úspěšní. Jemu se daří jako podnikateli. Ozzák je váženým právníkem a k úspěchu má pořádně našlápnuto i Iva. Na takovém tom menším pošťuchování v hospodě by nebylo až zase tak nic špatného, kdyby Květoš nepřišel s geniálním nápadem, aby se všichni sešli o víkendu na zabijačce. To Tomáše vyvádí z míry. Když se tak i s celou rodinou objeví, tak bude jasné, že si vše vymyslel. Jenže, když pozvání odmítne, dojde Květoš ke stejnému závěru.

Pro Tomáše nastává krušná chvíle, jak si s tímto průšvihem poradit. A rozhodně nebude od věci ke všemu přizvat Marcelku. Jeho telefonáty s Květošem prozatím vše zhoršují. Pokaždé si přidává ke svým báchorkám ještě něco navíc a Marcelka tak bude muset zapojit veškerou svou invenci, aby je dokázala alespoň před Květošem proměnit v realitu. Comeback ke shlédnutí zkrátka nabízí tu nefalšovanou zábavu plnou neočekávaných zvratů. Takže pokud ještě někdo pochybuje, že je tou pravou volbou pro odpočinkový večer, ta zřejmě neumí vypnout mozek. A v takovém případě je potřeba volit spíše něco intelektuálněji laděného. Vždyť i takových pořadu je k dispozici více, než dost.